Пошук
Пошук

Оплата і доставка

Оплата

На даний момент оплатити замовлення можна післяплатою в момент доставки або банківською картою. Також, в даний час наші фахівці працюють над тим, щоб надати і інші способи оплати замовлень.

Доставка

Ваше замовлення буде доставлено в будь-яку точку України до 5 днів з дня відправки. Взаємодіючи з провідним логістичним оператором по доставці "Нова Пошта", ми постійно поліпшуємо наш сервіс і робимо все можливе, щоб Ви отримали Ваше замовлення якомога швидше.

Повернення

Якщо доставлений товар вам не підійшов, не сподобався або має заводський брак, ви можете повернути його поштою протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.

Як замовити товар, який сподобався?

Для здійснення покупки ви можете оформити замовлення:

  • самостійно, скориставшись розділом кошик на нашому сайті;
  • оформити швидке замовлення, заповнивши форму замовлення;
  • зробити покупку на сайті партнера перейшовши по кнопці "В магазин".

Зверніть увагу, що деякі партнери можуть не працювати по вашому регіону.

Питання про наявність товару, його характеристики і умови доставки?

З усіх питань щодо якості, комплектації товару, його ціни і умов доставки вам варто звернутися в службу підтримки, або безпосередньо до менеджерів продавця.

Хто отримує оплату і відповідає за своєчасну доставку товару?

Відповідальність за всі питання оплати, комплектації і доставки товару несе виключно продавець, який здійснює продаж даного товару.

ETWISH - це маркетплейс і на нашому сайті ви знайдете товари різних продавців. Ми ретельно відстежуємо якість обслуговування ними наших клієнтів, за винятком умов оплати, доставки та повернення товарів, які ви знайдете в описі товару на сайті продавця.

Команда ETWISH прагне співпрацювати з продавцями, які мають добру репутацію і пропонують цікавий асортимент товарів. Ми прагнемо постійно вдосконалювати якість наших послуг і нам важливі ваші відгуки про нашу роботу та послуги наших партнерів!
Будемо вам вдячні за ваші відгуки та побажання, які ви можете відправляти на info@etwish.com.ua