Пошук
Пошук

Про нас

Втілення мрії в реальність

ETWISH – сучасний маркетплейс, який втілює в реальність плани і мрії мільйонів користувачів. Наша команда підбирає цікавий асортимент товарів і дорожить репутацією надійного партнера. Розуміння клієнта і пропозиція затребуваних товарів по актуальній ціні, дає нашим користувачам відчуття турботи і комфорту. З любов'ю і увагою до дрібниць ми створювали цей проект, щоб ви максимально зручно і безпечно могли здійснювати онлайн покупки.

Наша місія

Створювати та втілювати передові технології для досягнення вами максимального вибору і розширення меж можливого.

Європейський рівень сервісу

Ваше замовлення буде доставлено у будь-яку точку України до 5 днів з дня відправки. Взаємодіючи з провідним логістичним оператором по доставці “Нова Пошта”, ми постійно поліпшуємо наш сервіс і робимо все можливе, щоб Ви отримали Ваше замовлення якомога швидше.

Оплата

На даний момент оплатити замовлення можна післяплатою в момент доставки або банківською картою. Також, в даний час наші фахівці працюють над тим, щоб надати і інші способи оплати замовлень.

Повернення

Якщо доставлений товар вам не підійшов, не сподобався або має заводський брак, ви можете повернути його поштою протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.

Партнерство заради вибору

Щоб ви могли насолоджуватися ще більш широким асортиментом, ми співпрацюємо з деякими постачальниками за моделлю маркетплейс. Представляючи на сайті товари інших продавців, ми ретельно відстежуємо якість обслуговування ними наших клієнтів, за винятком умов доставки і повернення товарів, які ви знайдете в описі товару на сторінці продавця.

ETWISH - стабільна компанія, з довгостроковим планом роботи на міжнародному ринку. Просуванням і розвитком проекту на інтернет ринку України займається компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "РIА IНТЕРПРАЙЗ", ИНН 362944604625, ОГРН 100236057, яка знаходиться за адресою: 49000, Днiпропетровська область, мiсто Днiпропетровськ, вулиця Червона, будинок 14, квартира 3, та оформлена як юридична особа в Україні. ETWISH має представництва і в інших країнах.